Doprava zdarma pri n├íkupe nad 35ÔéČ

E-shop ┼ít├Żlov├Żch p├ínskych doplnkov

E-shop ┼ít├Żlovej p├ínskej m├│dy

Po┼ítovn├ę a platba

Nak├║p za aspo┼ł 35ÔéČ a po┼ítovn├ę m├í┼í na n├ís, teda┬áZADARMO!
Tovar odosielame do 24 hod. od vytvorenia objedn├ívky resp. prip├şsania platby na n├í┼í ├║─Źet.

* Pri vyu┼żit├ş akciov├ęho, z─żavov├ęho kup├│nu mus├ş by┼ą v├Żsledn├í suma na uplatnenie po┼ítovn├ęho zadarmo v hodnote aspo┼ł 35 ÔéČ a viac.
** Z─żavy sa nedaj├║ kumulova┼ą a ani uplatni┼ą┬ána u┼ż z─żavnen├Ż tovar umiestnen├Ż na eshope www.tssizza.com.

Starostlivo zabalen├Ż tovar posielame do 24 hod├şn od prijatia objedn├ívky Slovenskou po┼ítou 1. triedou, kdeko─żvek na Slovensko. Pred odoslan├şm budete o zaslan├ş svojej objedn├ívky informovan├ş. Za po┼ítovn├ę a baln├ę si ├║─Źtujeme LEN n├íklady s t├Żm spojen├ę┬át.j. 2,90ÔéČ pri v├Żbere mo┼żnosti platba na dobierku. Samotn├í dobierka je spoplatnen├í sumou 1ÔéČ.┬áPri platbe kartou vopred, resp. prevodom na ├║─Źet, sa V├ím dobierka ne├║─Źtuje a teda v├Żsledn├í suma po┼ítovn├ęho ─Źin├ş len 1,90ÔéČ. Tovar posielame v┬áunik├ítnej a origin├ílnej dar─Źekovej krabi─Źke,┬áza ─Źo si ne├║─Źtujeme ┼żiaden poplatok.

Met├│dy platby:

1. Dobierkou v sume 2,90ÔéČ.┬áKupuj├║ci zaplat├ş a┼ż pri prebrat├ş tovaru.

2. Platba kartou┬áalebo prevodom na ├║─Źet v sume┬á1,90ÔéČ.┬áObjedn├ívku posielame ihne─Ć┬ápo prip├şsan├ş platby na n├í┼í ├║─Źet. Dobierka (1ÔéČ) V├ím pri platbe kartou (prevode) ├║─Źtovan├í nebude, teda v├Żsledn├í suma po┼ítovn├ęho a baln├ęho je len┬á1,90ÔéČ.┬áPri v├Żbere mo┼żnosti prevod pe┼ła┼żn├Żch prostriedkov na ├║─Źet nezabudnite uvies┼ą variabiln├Ż symbol, ktor├Żm je ─Ź├şslo Va┼íej objedn├ívky.

3. Po┼ítovn├ę ZADARMO pri objedn├ívke nad 35ÔéČ.

Upozornenie a odpor├║─Źanie:┬áPri┬ápreberan├ş┬átovaru je pred zaplaten├şm (prevzat├şm) potrebn├ę skontrolova┼ą neporu┼íenos┼ą obalu.┬áV pr├şpade zjavn├ęho po┼íkodenia sp├ş┼íte s pracovn├şkom Slovenskej po┼íty, resp. kuri├ęrskej/doru─Źovate─żskej spolo─Źnosti protokol o vidite─żnej ┼íkode a tovar nepreberajte. N├ísledne tovar┬áp├şsomne reklamujte a d├íte ho na vr├ítenie, kde budeme postupova┼ą ─Ćal┼íie kroky.

Doba dodania tovaru

Tovar odosielame v ide├ílnom pr├şpade do 1 pracovn├ęho d┼ła (24 hod) od uskuto─Źnenia objedn├ívky, resp. od prip├şsania platby na bankov├Ż ├║─Źet. V┼żdy sa sna┼ż├şme aby to bolo tak, ako sme aj s─ż├║bili! Toto plat├ş ak je Vami vybran├Ż tovar skladom. ┬áV opa─Źnom pr├şpade sa doba dodania m├┤┼że pred─║┼żi┼ą o 1 – 2 t├Ż┼żdne. Pri tak├Żchto situ├íci├ích V├ím odpor├║─Źame n├ís kontaktova┼ą,┬ákde si upresn├şme dobu dodania a dohodneme sa na ─Ćal┼íom postupe.

Ak si objedn├ívate tovar inde ako na miesto svojho trval├ęho bydliska, pros├şm uve─Ćte presn├Ż n├ízov spolo─Źnosti, resp. objektu aby sa predi┼ílo mo┼żn├Żm komplik├íci├ím s dodan├şm Va┼íej objedn├ívky.

Pri ot├ízkach oh─żadne dopravy, po┼ítovn├ęho a┬ápod. n├ís nev├íhaj kontaktova┼ą.

Odoslanie do 24 hod├şn

Doprava zdarma pri n├íkupe nad 35ÔéČ

Dar─Źekov├ę balenie ku ka┼żdej objedn├ívke

┼át├Żl, kvalita a unik├ítnos┼ą

Bezprobl├ęmov├ę vr├ítenie/v├Żmena tovaru

┼ápeci├ílny dar─Źek k objedn├ívke nad 49ÔéČ

Class


By┼ą cool a z├írove┼ł n├│bl je idea, ktorou sa pri tvoren├ş konceptu na┼íej zna─Źky riadime

Imid┼ż


Prenes svoje my┼ílienky, pocity a em├│cie do outfitu, v ktorom za┼żiari┼í!

Kvalita


Ka┼żd├Ż produkt je v├Żsledkom spojenia n├ípadu a r├┤znorodosti kvalitn├Żch materi├ílov, vzorov a farieb

pre─Ź├ştajte si pr├şbeh na┼íej zna─Źky
Chce┼í ma┼ą preh─żad o novink├ích zo sveta ┼ít├Żlu?
Prihl├ís sa k odberu a z├şskaj inform├ície o chystan├Żch s├║┼ąa┼żiach a akci├ích