Doprava zdarma pri n├íkupe nad 35ÔéČ

E-shop ┼ít├Żlov├Żch p├ínskych doplnkov

E-shop ┼ít├Żlovej p├ínskej m├│dy

Vrátenie tovaru a reklamácia

Na┼í├şm ┼żelan├şm je len jedno, aby sa V├ím na┼íe produkty p├í─Źili a boli ste s nimi spokojn├ş. Ka┼żd├Ż jeden kus pred odoslan├şm starostlivo kontrolujeme a bal├şme tak, aby sa k V├ím domov dostal v neporu┼íenom stave a kvalite ak├║ o─Źak├ívate. V┼íetok tovar umiestnen├Ż v na┼íej ponuke je d├┤kladne op├şsan├Ż a fotky zodpovedaj├║ realite. Ver├şme, ┼że ├║smev na tv├íri a maxim├ílna spokojnos┼ą bude to, ─Ź├şm si na┼íe slu┼żby zapam├Ąt├íte a vr├ítite sa k n├ím op├Ą┼ą.

Samozrejme, ak sa V├ím vybran├Ż tovar nebude p├í─Źi┼ą, alebo s n├şm nebudete spokojn├Ż, m├┤┼żte od zmluvy odst├║pi┼ą a vr├íti┼ą n├ím ho bez udania d├┤vodu do 14 dn├ş odo d┼ła doru─Źenia. Pri predaji tovaru prostredn├şctvom internetu, pr├şpadne cez z├ísielkov├Ż predaj m├í spotrebite─ż pr├ívo odst├║pi┼ą bez uvedenia d├┤vodu od k├║pnej zmluvy a to v lehote 14 pracovn├Żch dn├ş odo d┼ła prevzatia tovaru (v s├║lade s ust. ┬ž 12 ods. 1 z├íkona ─Ź. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebite─ża pri podomovom predaji a z├ísielkovom predaji v znen├ş neskor┼í├şch predpisov).

Postup pri vr├íten├ş tovaru:

1. Tovar, ktor├Ż ste sa rozhodli vr├íti┼ą starostilivo a d├┤kladne zaba─żte, tak aby nedo┼ílo k jeho po┼íkodeniu po─Źas prepravy (v balen├ş, v ktorom ste ho dostali).

2. Do bal├şka k reklamovan├ęmu tovaru prilo┼żte list s popisom chyby resp. d├┤vodu vr├ítenia tovaru (informat├şvne, aby sme vedeli na┼íe slu┼żby skvalitni┼ą a v bud├║cnosti pred├şs┼ą mo┼żn├Żm nedorozumeniam). Taktie┼ż nap├ş┼íte Va┼íe ─Ź├şslo ├║─Źtu v tvare IBAN, na ktor├Ż V├ím pouk├í┼żeme pr├şslu┼ín├║ sumu.

3. Bal├şk za┼ílite doporu─Źene na adresu: Preneur s.r.o., Kristi├ín Slowik, Prost─Ťjovsk├í 101, 08001 Pre┼íov, Slovensk├í republika. Neposielajte tovar na dobierku. Odpor├║─Źame V├ím bal├şk si poisti┼ą.

4. Do bal├şka spolu s tovarom, ktor├Ż chcete vr├íti┼ą, prilo┼żte aj doklad o k├║pe (k├│piu), ktor├Ż je z├írove┼ł z├íru─Źn├Żm listom.

5. N├íklady na vr├ítenie a po┼ítovn├ę s├║visiace s reklamovan├Żm tovarom zn├í┼ía kupuj├║ci.

6. Po obdr┼żan├ş Vami vr├íten├ęho tovaru, ktor├Ż bol v neporu┼íenom stave (nenosen├Ż, v p├┤vodnom stave a balen├ş s v├şsa─Źkami, pokia─ż ich tovar mal) V├ím bud├║ peniaze preveden├ę na Vami uveden├Ż ├║─Źet v lehote 14 dn├ş odo d┼ła doru─Źenia Vami vr├íten├ęho tovaru.

7. Zd├┤raz┼łujeme, ┼że Vami vr├íten├Ż tovar nesmie ma┼ą zn├ímky pou┼ż├şvania, nesmie sa po┼íkodi┼ą, mus├ş by┼ą v kompletnom stave, balen├ş a ma┼ą doklad o k├║pe.

Spotrebite─ż m├í pr├ívo po prevzat├ş tovar rozbali┼ą a odsk├║┼ía┼ą obdobn├Żm sp├┤sobom ako pri n├íkupe v klasickom kamennom obchode. Odsk├║┼ía┼ą v┼íak neznamen├í za─Źa┼ą tovar pou┼ż├şva┼ą a po nieko─żk├Żch d┼łoch vr├íti┼ą pred├ívaj├║cemu.

Spotrebite─ż nem├┤┼że odst├║pi┼ą od zmluvy, predmetom ktorej je predaj tovaru uzavret├ęho v ochrannom obale, ktor├Ż nie je vhodn├ę vr├íti┼ą z d├┤vodu ochrany zdravia alebo z hygienick├Żch d├┤vodov a ktor├ęho ochrann├Ż obal bol po dodan├ş poru┼íen├Ż.

Reklamácia

Postup pri reklam├íci├ş:

Pri predkladan├ş tovaru na reklam├íciu:

a) je potrebn├ę predlo┼żi┼ą doklad o k├║pe, pr├şpadne in├Żm sp├┤sobom nevzbudzuj├║cim pochybnosti preuk├íza┼ą, ┼że tovar bol k├║pen├Ż u pred├ívaj├║ceho,

b) je potrebn├ę, aby tovar sp─║┼łal v┼íetky ostatn├ę podmienky pre z├íru─Źn├║ reklam├íciu,

c) v pr├şpade, ┼że si z├íkazn├şk uplat┼łuje pr├ívo vypl├Żvaj├║ce zo z├íruky presahuj├║cej rozsah z├íruky stanovenej z├íkonom, je potrebn├ę predlo┼żi┼ą origin├íl z├íru─Źn├ęho listu.

Spôsob vybavenia reklamácie

(1) Ak ide o vadu, ktor├║ mo┼żno odstr├íni┼ą, m├í kupuj├║ci pr├ívo na jej bezplatn├ę, v─Źasn├ę a riadne odstr├ínenie. O sp├┤sobe odstr├ínenia vady rozhoduje pred├ívaj├║ci a je povinn├Ż vadu bez zbyto─Źn├ęho odkladu odstr├íni┼ą.

(2) Kupuj├║ci m├┤┼że namiesto odstr├ínenia vady po┼żadova┼ą v├Żmenu tovaru, alebo ak sa vada t├Żka len s├║─Źasti tovaru, v├Żmenu tejto s├║─Źasti, ak t├Żm pred├ívaj├║cemu nevznikn├║ neprimeran├ę n├íklady vzh─żadom na cenu tovaru alebo z├íva┼żnos┼ą vady.

(3) Pred├ívaj├║ci m├┤┼że v┼żdy namiesto odstr├ínenia vady vymeni┼ą vadn├Ż tovar za bezvadn├Ż, ak to kupuj├║cemu nesp├┤sob├ş z├íva┼żn├ę ┼ąa┼żkosti.

(4) Ak ide o vadu, ktor├║ nemo┼żno odstr├íni┼ą, a ktor├í br├íni tomu, aby sa tovar mohol riadne u┼ż├şva┼ą ako tovar bez vady, m├í kupuj├║ci pr├ívo na v├Żmenu tovaru alebo pr├ívo na odst├║penie od k├║pnej zmluvy.

(5) Kupuj├║ci m├í pr├ívo na v├Żmenu tovaru alebo pr├ívo na odst├║penie od zmluvy aj vtedy, ak ide s├şce o odstr├ínite─żn├║ vadu, ak v┼íak kupuj├║ci nem├┤┼że pre op├Ątovn├ę vyskytnutie sa vady po oprave tovar riadne u┼ż├şva┼ą. Za op├Ątovn├ę vyskytnutie sa vady po oprave sa pova┼żuje stav, ak sa rovnak├í vada vyskytne tret├ş kr├ít po jej aspo┼ł dvoch predch├ídzaj├║cich oprav├ích.

(6) Kupuj├║ci m├í pr├ívo na v├Żmenu tovaru alebo pr├ívo na odst├║penie od zmluvy aj vtedy, ak ide s├şce o odstr├ínite─żn├ę vady, ak v┼íak kupuj├║ci nem├┤┼że pre v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet v├íd vec riadne u┼ż├şva┼ą. Za v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet v├íd sa pova┼żuj├║ s├║─Źasne najmenej tri r├┤zne odstr├ínite─żn├ę vady, pri─Źom ka┼żd├í z nich br├íni v riadnom u┼ż├şvan├ş.

(7) Ak pred├ívaj├║ci reklam├íciu nevybav├ş do 30 dn├ş, kupuj├║ci m├í rovnak├ę pr├íva akoby i┼ílo o neodstr├ínite─żn├║ vadu, t.j. pr├ívo na v├Żmenu tovaru alebo vr├ítenie pe┼łaz├ş (odst├║penie od zmluvy).

(8) Ak ide o neodstr├ínite─żn├║ vadu, ktor├í v┼íak nebr├íni riadnemu u┼ż├şvaniu tovaru, m├í kupuj├║ci pr├ívo na primeran├║ z─żavu z ceny v├Żrobku.

(9) Ak m├í kupuj├║ci pr├ívo na v├Żmenu tovaru alebo pr├ívo na odst├║penie od zmluvy (vr├ítenie pe┼łaz├ş), z├íle┼ż├ş na kupuj├║com, ktor├ę z t├Żchto pr├ív si uplatn├ş. Len ─Źo si v┼íak zvol├ş jedno z t├Żchto pr├ív, nem├┤┼że u┼ż t├║to vo─żbu s├ím jednostranne meni┼ą.

├Üpln├Ż a presne stanoven├Ż reklama─Źn├Ż poriadok n├íjdete tu.

Ot├ízky t├Żkaj├║ce sa vr├ítenia tovaru resp. reklam├ície n├ím zasielajte na hello@tssizza.com.

Ak by n├íhodou nastalo nie─Źo, ─Źo sa V├ím nepozd├íva resp. nezodpoved├í V├í┼ímu o─Źak├ívaniu, ihne─Ć n├ís kontaktujte a my sa posna┼ż├şme vyrie┼íi┼ą situ├íciu ─Źo mo┼żno najsk├┤r k vz├íjomnej, ale predov┼íetk├Żm Va┼íej spokojnosti. ─Äakujeme.

Odoslanie do 24 hod├şn

Doprava zdarma pri n├íkupe nad 35ÔéČ

Dar─Źekov├ę balenie ku ka┼żdej objedn├ívke

┼át├Żl, kvalita a unik├ítnos┼ą

Bezprobl├ęmov├ę vr├ítenie/v├Żmena tovaru

┼ápeci├ílny dar─Źek k objedn├ívke nad 49ÔéČ

Class


By┼ą cool a z├írove┼ł n├│bl je idea, ktorou sa pri tvoren├ş konceptu na┼íej zna─Źky riadime

Imid┼ż


Prenes svoje my┼ílienky, pocity a em├│cie do outfitu, v ktorom za┼żiari┼í!

Kvalita


Ka┼żd├Ż produkt je v├Żsledkom spojenia n├ípadu a r├┤znorodosti kvalitn├Żch materi├ílov, vzorov a farieb

pre─Ź├ştajte si pr├şbeh na┼íej zna─Źky
Chce┼í ma┼ą preh─żad o novink├ích zo sveta ┼ít├Żlu?
Prihl├ís sa k odberu a z├şskaj inform├ície o chystan├Żch s├║┼ąa┼żiach a akci├ích